Gündem

Kazanan Göynüklü üreticiler oldu!

2 Haziran 2021 . 16:25

Göynük Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz ve İl Genel Meclisi üyesi Mehmet Özkan’ın birlik ve beraberlik içerisindeki çalışmaları meyvelerini verdi.

Kazanan Göynüklü üreticiler oldu!

  Tarım ve Orman Bakanlığının Kırsal Kalkınma Desteklemeleri kapsamında hazırlanan 36 GES Projesinden 20 tanesi Bakanlık tarafından onay aldı. Onay alan 20 projenin 17’si ise Göynüklü üreticilerin projeleri oldu.

  ASLAN PAYINI GÖYNÜK KAPTI

  Tarım ve Orman Bakanlığının Kırsal Kalkınma Desteklemeleri kapsamında Bolu’dan 36 proje hazırlandı. Bakanlık tarafından incelenen projelerin 20 tanesi destek almaya hak kazandı. Göynük İlçesinde hazırlanan projelere önderlik eden Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz ve İl Genel Meclis üyesi Mehmet Özkan’ın çabaları da boşa çıkmayarak  Göynüklü üreticilerin başvurduğu 17 GES projesi onay alan projeler arasında yer aldı.

  TEŞEKKÜR ETTİLER

  5 yıl boyunca devam edecek olan desteğin toplam maliyeti  22 Milyon lira olacak. Göynük’te ki projelere önderlik eden Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Demiröz ve İl Genel Meclis üyesi Mehmet Özkan yaptıkları açıklamada; “Öncelikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan Allah razı olsun. Projelerimizi yetiştirmek için arkadaşlarımızla büyük emek sarf ettik inşallah kurup üretime geçmekte nasip olur. Bu süreçte bizlere yardımını esirgemeyen başta Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Fatih Metin, Milletvekillerimiz Fehmi Küpcü, Arzu Aydın ve İl Tarım Müdürümüz İzzet  Murat Beye teşekkürlerimizi sunarız. Önümüzdeki süreçte de bu projelere devam ederek hem üretime hem de ülke ekonomisine destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdiler.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.