Gündem

Bolu Gelincik Hanımeli büyümeye devam ediyor

10 Mart 2021 . 17:02

Bolu Valisi Ahmet Ümit,8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Demirciler Gelincik Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ni ziyaret etti. Kooperatif üyesi kadınlara çiçek veren Vali Ümit, “Kadınlar Gününüzü en kalbi duygularımla kutluyor, sağlık ve afiyetler diliyorum” dedi.

Bolu Gelincik Hanımeli büyümeye devam ediyor

  Kooperatifçilik eğitimi sayesinde kadınlarımıza istihdam imkânı sağlandığını belirten Vali Ümit,"Ailenin ve nihayetinde toplumun odağındaki kadınlarımız, iş hayatında da faaliyet göstererek hem ailesinin hem de ülkemizin ekonomisine katkıda bulunarak sorumluluk almaktadırlar" dedi.

  İLİMİZİN TANITIMINA VERDİĞİNİZ KATKILARDAN DOLAYI SİZLERE TEŞEKKÜR EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM

  Kadının Emeği Birliğin Temeli Projesi kapsamında kooperatifçilik eğitimi alan kadınlara sertifikalarını veren Vali Ümit, “İlimize has yöresel ürünlerin ön plana çıkarılmasına ve ilimizin tanıtımına verdiğiniz katkılardan dolayı sizlere teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

  ÇOCUKLARIMIZ VE EŞLERİMİZİN DE DESTEĞİNİ ALACAĞIZ

  Bolu Gelincik Hanımeli Başkanı Emine Özdoğan yaptığı konuşmada, kooperatifte bugüne kadar yapılan çalışmalar, eğitimler hakkında bilgi verirken; ilerleyen günlerde kendi çocuklarımız ve eşlerimizin de desteğini alarak, faaliyetlerde hep birlikte zaman geçireceklerini söyledi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.