Gündem

AK Parti gençlik kolları 40 isimden oluştu

17 Şubat 2021 . 21:46

AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak, yeni oluşan yönetim kurulu listesini basınla paylaşarak, Pazartesi günü gerçekleşen kongreye katılanlara teşekkür etti.

AK Parti gençlik kolları 40 isimden oluştu

  Pazartesi günü yapılan kongreyle AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Fatih Bayrak, yaptığı açıklamada, kendisine güvenen ve bu göreve layık görenleri mahcup etmemek için yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla birlikte tüm güçleriyle çalışacaklarını dile getirdi.

  İNANDIĞIMIZ BU YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

  Yaptığı başarılı çalışmaları ile takdirleri üzerinde toplayan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ kongrede yaptığı şu konuşmayla görevini devretti:

  “Değerli Büyüklerim, sevgili genç kardeşlerim; 

  2015 yılı itibari ile göreve başladığım, AK Parti Bolu İl Gençlik Kollarımızın Yönetiminde yer alarak ve 28 Şubat 2018 tarihi itibari ile Gençlik Kolları Başkanı olarak, onurla ve şerefle yürüttüğüm bu görevi, yaş haddine ulaşmam sebebiyle bugün Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sn. Ahmet Büyükgümüş’ün tensipleriyle gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Gençlik Kolları Kongremiz ile birlikte, görevimi, bu bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içerisinde olacak olan Fatih Bayrak kardeşime devretmiş bulunmaktayım.

  Kutlu hareketimizin lideri, Türkiye siyasetinde yeni bir çığır açan ve her daim biz gençliğin geleceğe umutla bakmasını sağlayan, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde,  bundan sonrada bu kutlu harekete, elimden gelen tüm desteği vermeye devam edeceğimin bilinmesini isterim.

  Bu süreçte; en başta gece gündüz demeden bizimle birlikte yol yürüyen, İl gençlik kolları yönetim ve yürütme kurulu üyeleri kardeşlerime, birlikte çalışmaktan şeref duyduğum, İlçe Gençlik Kolları Başkanlarıma, kıymetli İl Başkanım, dava büyüğüm Sayın Nurettin Doganay ‘a, çok değerli Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Sayın Fatih Metin’e, Bolu Milletvekilimiz Sayın Arzu Aydın ‘a, çok kıymetli büyüğüm Milletvekilimiz Sayın Fehmi Küpçü ‘ye, Kadın Kolları Başkanımız Sayın Hicran Çağalı ‘ya, Merkez İlçe Başkanımız Sayın Kazım Konak’a, geçmiş dönem 15 yıl 3 Dönem Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a, Ana kademe, Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerimize, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyelerimize, mahalle ve köy başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, İl Genel Meclis üyelerimize ve tüm Bolu AK Parti ailesine teşekkür ve şükranlarımı sunarım. Türkiye için inandığımız bu yolda yürümeye devam edeceğiz.

  Saygı ve sevgilerimle.

  TEŞEKKÜR ETTİ

  40 kişilik yeni yönetimiyle birlikte delegelerin oylarını alarak AK Parti Bolu İl Gençlik Kolları Başkanı seçilen Fatih Bayrak yaptığı açıklamada; “Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına inanmış 40 genç arkadaşımızla birlikte bizlere güvenen ve bu göreve layık gören tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum. Kongremizde bizi yalnız bırakmayarak onurlandıran,        Sayın Genel Başkanımıza, Sayın Milletvekillerimize, Sayın Genel Başkan yardımcımıza, Sayın Teşkilat Başkanlarımıza, Sayın Belediye Başkanlarımıza, tüm büyüklerime ve gençlik kolları üyesi arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Onları mahcup etmemek ve bu kutsal davada bir nefer olabilmek adına var gücümüzle çalışacağız’ ifadelerine yer verdi.

  YENİ YÖNETİM ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

  İL BAŞKANI  FATİH BAYRAK

  İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ;

  EMRE BEYRET

  METİN CAN  ÇELEN

  YASİN ARSLANDOĞDU

  EMİR  ERGENE

  CEYDAELÇİN

  HACER DİNLER

  ENES NABİ KALAY

  BATUHANNAMDAR

  İBRAHİMDURUKAN

  TOLGAÇELİK

  YÜCEL UÇAR

  KORAY YEŞİLDAL

  AYDANTEMEL

  ERSİN AYVAZ

  BURAK DUMAN

  İLKER ERDOĞAN

  MEHMET KARAMAN

  EMRE KEMALKÖSE

  ŞULE YAMAN

  ATABEY KAPOĞLU

  MURATHALİL

  AZİZACAR

  SEZERKARABULUT

  SEMA YILDIRIM

  HABİB ERBAYOĞLU

  ELYASAAYKUT

  TUNAHANATASEVEN

  BURAK UZUN

  MERCAN ÇİFTÇİ

  YASEMİNÖZCAN

  ELİFSINMAZ

  GİZEM YILMAZ

  EMİNE ÖZALP

  ŞULE NURÇUFAOĞLU

  BURAKSARI

  AHMET CAN ALBAYRAK

  EMRE DANAGÖZ

  UMUT            AYAZ

  UFUK KARADAĞ

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.