Gündem

Vali Kılıç'tan Babalar Günü Ziyareti

20 Haziran 2022 . 10:08

Bolu Valisi Erkan Kılıç ve eşi Ayşe Elif Kılıç, İzzet Baysal Vakıf Huzurevi ile İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevinde yaşayanlara Babalar Günü ziyaretinde bulundu.

Vali Kılıç'tan Babalar Günü Ziyareti

  Babalar Günü münasebetiyle İzzet Baysal Vakıf Huzurevi ile İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevini ziyaret eden Bolu Valisi Erkan Kılıç ve Eşi Ayşe Elif Kılıç, huzurevinde yaşayan yaşlıların Babalar Günü'nü kutlayarak günün anısına birlikte pasta kesti.

  Samimi anların yaşandığı ziyarette konuşan Vali Kılıç," Bir devletin ve milletin büyüklüğü yaşlılarına, anne ve babalarına gösterdiği değerle ölçülür. Bizim inancımızın, kadim kültürümüzün ve devlet geleneğimizin temelinde de sizlere hürmet etmek, sahip çıkmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak vardır.

  Evlatlarınız olarak huzurunuz ve rahatınız için bundan sonra sizleri sık sık ziyaret edeceğiz, kendinizi asla yalnız hissetmeyin, bizler her zaman yanınızdayız. Devletimizin, milletimizin üzerinden hayır dualarınızı esirgemeyin, sizlerin nezdinde tüm yaşlılarımızın ellerinden öpüyor, şükranlarımı sunuyorum.

  Bu vesile ile şehâdet aşkı ve gaza ruhuyla bayrağımız inmesin, ezanımız dinmesin diyerek vatanımız için canlarını feda eden âziz şehitlerimiz başta olmak üzere ahirete irtihal eden gazilerimizi şükranla yâd ediyor, Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, şehitlerimizin muhterem babaları ve kahraman gazilerimizin Babalar Günü'nü yürekten kutluyorum” dedi.

  Huzurevi sakinlerinin kaldığı odaları da gezen Vali Kılıç, ziyarette hazır bulunan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Cemal Keskin ve kurum personeline teşekkür etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.