Gündem

Aday sayısı 7'ye düştü

17 Şubat 2021 . 21:18

AK Parti Bolu İl Başkanı'nın kim olacağı merak edilirken, 16 olan aday sayısı yapılan temayül yoklamaları sonrasında 7’ye düşürülerek genel merkez tarafından CV’leri istendi. Diğer yandan kongre 24 Şubat Çarşamba günü 17 Temmuz Spor Salonu’nda yapılacak.

Aday sayısı 7'ye düştü

  Özgür Bolu’da Bülent Velioğlu imzasıyla yapılan haberde AK Parti Genel merkez’de AK Parti Bolu İl Başkanlığı ile gelinen sürecin sonu anlatıldı. Haberde gelinen son nokta hakkında şu bilgiler verildi: AK Partili yetkililer il başkanlığı adaylığı için 16 isimle görüştüler. Başkanlığa Suat Güner, Süleyman Özbağ, Kazım Konak, Abdullah Abat,  Burak Balaban, Metin Soygür, Ramazan Zengin, Zekai Öztürk, Abdullah Uzun, Selami Konyalıoğlu, Mustafa Çakıcı, Cemil Akay, Ekrem Çetinkaya, Mücahit Kutlu, Sabri Gökdemir ve Cüneyt Koparan aday oldular.

  GENEL MEKEZ 7 KİŞİNİN CV’SİNİ İSTEDİ

  AK Parti Genel Merkezi adaylardan 7’sinin CV’sini istedi. Cuma günü parti genel merkezine çağırılacak isimlerin Süleyman Özbağ, Abdullah Abat, Burak Balaban, Suat Güner, Kazım Konak, Abdullah Uzun, Cüneyt Koparan olduğu öğrenildi. Bu isimlerden birisi kongrede aday olacak.

  • Süleyman özbag18 Şubat 2021 . 00:36

   Gecmişten Gelen Tecrübe
   %80 %20
  • Hak için Halktan 18 Şubat 2021 . 00:45

   Süleyman Özbağ mütevazi kişiliği ile İl başkanlığı için en doğru isim olur
   %100
  • İsmail acar18 Şubat 2021 . 02:29

   Akp il başkanlığına süleymez özbağ yakışır gerisi yalan halk öz bagı cok iyi tanıyor ve cok seviyor süleyman başkanla akp cok şey kazanır
   %100
  • Bolulu...18 Şubat 2021 . 03:27

   Burak Balaban yada Abdullah Uzun..B. Başkanının karşısında dik durabilen tecrübeleri siyasi geçmişleri var ..
   %100
  • bırol yılmaz18 Şubat 2021 . 12:16

   suleyman ozbag beledıye baskanlıgı yapmıs bırısı deneyımlı ve tecrubelıdır
  • Kemal kartop 18 Şubat 2021 . 22:32

   Boluya hizmet edecek sanayi istihtam boluya spor kompleks i ve stat kazandıracak Bulu ilinden geçen hızlı tiren projesini gerçekleştirecek siyasi il başkanı millet vekili belediye başkanı vali yerel yönetimler gelir inşallah bundan önce olduğu gibi şu doktorun, şu öğretmenin, şu orman memurunum, şu imamın, şu,memurun tayinini çıkarmak için deyil komşusunu şikayet etmeyen komşusunun yolunu kapatmayan Başka ilçelerin köylerin suyunu, alt yapı ve bu tür hizmetleri b

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.