Bolu'da Yıltaş Vakfı kuruldu

Yıltaş Mağazacılık A.Ş. önceden yürütmekte olduğu sosyal yardımlaşma ve sorumluluk projelerine artık Yıltaş Vakfı üzerinden kesintisiz olarak devam edecek.

Bolu'da Yıltaş Vakfı kuruldu
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
Reklam

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü, 27/02/2024 32473 sayılı Resmi gazetede Bolu’da Yıltaş Vakfı’nın kurulduğunu açıkladı.

Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamayı, toplumsal dayanışmayı geliştirip güçlendirmeyi, yardımlaşmayı artırmayı, ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda yardımlar yapmayı hedefleyen Yıltaş Vakfı kuruldu. Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı ise Yıltaş Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emre Yıldırım oldu. Yıldırım;
“Bugüne kadar çok sayıda sivil toplum kuruluşunda eğitim, sürdürülebilir kalkınma ve dezavantajlı gruplar için mücadele
olmak üzere çeşitli projelerde yer aldık. Bu edindiğimiz tecrübeyle kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Yıltaş Vakfı ile bir adım daha ileriye taşıyarak kuruluş amacımız olan yoksullukla mücadele kapsamında kaynakların etkili bir biçimde kullanılmasını ve
yardıma ihtiyacı olan herkesin yanında olmak hedefimize bizleri bir adım daha yaklaştırdı.” şeklinde konuştu.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir