İlhan Özdemir
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

İYİ FUTBOL, BOL SEYİRCİ!

İYİ FUTBOL, BOL SEYİRCİ!
A- A+ Paylaş
Reklam

Bu hafta Boluspor Kocaeli maçından istediğini aldı mı derseniz bence hayır. Çünkü Kocaeli maçına mutlak galibiyet umuduyla çıkan Boluspor, yeni transferlerinin performansı değerlendirildiğinde Yalçın hocanın bu maçtan galibiyet beklediğinin sinyallerini görmekteydik. 

Ancak beklenen sonuç istenildiği gibi olmasa da Kocaelispor’da istediğini alamadı. 

Bu ligde bu maçla görüldü ki rakibin puan sıralamasında en üste de olsa yenemeyeceğin takım yok. 

Boluspor bu yönden yeni transferleri ile play off şansını sonuna kadar sürdürür.  

Kocaeli maçında altı yeni transferle sahaya çıkan Kocaelispor ilk dakikalarda beklenmedik anda attığı şut neticesinde direkten dönen şutunun tekrar kendilerine  gelerek gol yapması Boluspor’un motivasyonunu bozmadı. 

Maçın sonuna kadar galibiyeti kovalayan takım Boluspor olunca beraberlik golünü yakalaması zor olmadı. 

Boluspor’un attığı golde Kocaelispor futbolcularının ofsayt itirazlarını ise hakem gördüm diyerek oyunu devam ettirmesi, basın tribünündeki Kocaeli basınında bile tepkilere neden oldu. Gerçi Posmac’ın duran toplardaki üstünlüğü bu maçta da kendini gösterdi. 

Aslında bu maçtan bir puan çıkarmak sonuç olarak güzel olsa da kaçan iki puana da üzülmemek elde değil. 

Yalçın hocanın maç sonu açıklamasında belirttiği ‘kervanı yolda tamamlıyoruz’ cümlesi ise bu transferler sezon başında yapılsaydı, Boluspor daha farklı yerde olabilirdi mesajı veriyor.

Bu maçta  her zamankinden daha farklı ve tam olmasa da heyecan arttıkça dolmaya başlayan tribünler ilerleyen haftalarda seyircinin çoğalmasının sinyallerini verdi. Önümüzdeki haftalarda alınacak puanların tribünlere yansımasını hep beraber göreceğiz. 

İyi haftalar.

 

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir