Sektör sorunları istişare edildi

Bolu Sigorta Acenteleri istişare toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve TOBB Sigortacılık Yetkilisi Hilal Öztürk’ün katılımlarıyla gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen toplantıda sektörde yaşanılan sorunlar hakkında görüşüldü.

Sektör sorunları istişare edildi
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Sigorta Acenteleri istişare toplantısına, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)  Yönetim Kurulu Üyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası (TSO)  Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, TSO Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve TOBB Sigortacılık Yetkilisi Hilal Öztürk, TSO Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk, TSO 4. Meslek Komitesi Başkanı Vedat Aykanat ve komite üyeleri ile sigorta acenteleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan TSO Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk’ün ardından konuşan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve TSO Yönetim kurulu Başkanı Türker Ateş, Türk İş Dünyası olarak, sanayi tarafından ihtiyaç duyulan teminatların sağlanması ve sektörün yapısal sorunlarının çözülmesinin öncelikli beklentiler arasında olduğunu ifade etti. Başkan Ateş, tarıma dayalı sanayi, tekstil, mobilya, kimya gibi sanayi tesislerin riskli görüldüğünden sigortalanmadığını ve bu gibi sektör dallarında zaman zaman yaşanılan teminat bulamama sorununun çözümünün çok önemli olduğunu açıkladı.

Toplantı devamında TSO Meclis Üyesi İlhami Konuk, sigorta acentelerinin yaşadığı sorunlar ve sıkıntılar hakkında, Özyeğin Üniversitesi Dr.Öğr. Üyesi Meriç Bıçakcıoğlu ise acentelerin dijital ortama geçişi ile ilgili sunum gerçekleştirdiler. Toplantı soru cevap ile sonlandı.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir