TOBB Bolu İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komiteleri seçimleri gerçekleştirildi

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) koordinatörlüğündeki TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitelerinin başkanlık seçimleri Bolu Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi.

TOBB Bolu İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları İcra Komiteleri seçimleri gerçekleştirildi
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi birinci toplantısı Kadın Girişimciler Kurulu’ndan sorumlu Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi birinci toplantısı da Genç Girişimciler Kurulu’ndan sorumlu Bolu TSO Yönetim Kurulu Üyesi Kayhan Perçin’in katılımıyla yapıldı. 

Seçimlerde Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi başkanlığına Emine Yüce ve başkan yardımcılıklarına da Zerrin Özlem Gökdemir, Begüm Beykoz ve Oya Eru seçilirken, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi başkanlığına Murat Karaağaç, Başkan yardımcılıklarına ise Muhammet Yusuf Akay, Fatih Özkocabaş, Ahmet Çetin ve Mehmet Fazlı Türker seçildi.

Toplantılarda Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar ve Yönetim Kurulu Üyesi Kayhan Perçin, Kurulların başkan, başkan yardımcılarını ve icra komiteleri üyelerini tebrik ederek, önümüzdeki süreçte Oda Yönetim Kurulu ile birlikte eşgüdüm içinde verimli bir çalışma dönemi yaşanmasını dilediler. Ayrıca TSO Genel Sekreteri İsmail Gören, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları icra komitelerinin çalışma esaslarıyla ilgili kurul üyelerine bilgiler verdi.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
sanalbasin.com üyesidir