Reklam

Rasim Özdemir MHP İlçe Başkanı oldu

Rasim Özdemir MHP İlçe Başkanı oldu
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
Reklam

MHP İl Başkanı Cihan Başaran tarafından yapılan yazılı açıklamada MHP Dörtdivan İlçe Başkanlığı görevine Rasim Özdemir’in atandığını ifade etti.

Cihan Başaran yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Seçimlerden sonra zayıflayan ve eksilen yönetim kurullarımızın güçlendirilmesi için çalışmalara geçtiğimiz aylarda başlatmıştık. Bu çalışmalar neticesinde ilk olarak Dörtdivan ilçemize yeni yönetim kurulu ataması yapılmıştır. Rasim Özdemir başkanlığında oluşturulan MHP Dörtdivan İlçe Teşkilatı hepimize hayırlı olsun. Dörtdivan ilçemize yeni bir ses, sevilen bir yüz, çalışkan bir arkadaşımız ilçe başkanı oldu.

BOLU SİYASETİNDE BELİRLEYİCİ GÖREV ALACAĞIZ

Bir süredir Dörtdivan ilçemizde siyaset sessiz ve ıssız bir hal almıştı. Bu eksikliği gidermek amacıyla ilçe teşkilatımızda güçlendirme yaptık. Yeni atanan Dörtdivan İlçe Yönetimi, hem sivil toplum örgütleri ile hem de muhtarlarımız ile uyumlu bir çalışma içinde olacaktır. Benim Dörtdivan’a sevgim çok özeldir. Biliyorsunuz ben Gerede’liyim. Ancak bir yanım ilk görev yerimiz Dörtdivan, bir yanım anne tarafından Mengen, bir yanım da Yeniçağa’dır. Bu gün Dörtdivan ziyaretimize babam Ömer Başaran ile birlikte geldik. İstedim ki babam da eski dostlarını, can yoldaşlarını görsün. Cemaller Köyü bir anlamda bizim köyümüzdür. Babamın Bolu’daki ilk öğretmenlik yaptığı yerdir Dörtdivan. Gelecek günlerde, Dörtdivan ilçemizden, Bolu’ya yansıyacak bir uyanış hareketi ile Bolu siyasetinde belirleyici görev alacağız. MHP teşkilatları olarak, Dörtdivan ilçemizin unutulmuş ve hizmet almaktan uzak kalmış tarihini değiştirmeye adayız. Dörtdivan ilçemizden aldığımız haklı tepkiler ve acil istekler var. Bunların her birini önemle değerlendiriyoruz. Bildiğiniz gibi biz Cumhur İttifakı ile Türkiye’nin gelecek hedeflerine ulaşması için büyük fedakarlıklarla çalışıyoruz. Dörtdivan için de elimizden gelen desteği vereceğiz. 2023 yılında yapılacak olan milletvekili seçimleri ve 2024 yılında yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimlerinde, Dörtdivan ilçemizde büyük bir başarıyı hedefliyoruz. Yani hem Belediye Başkanlığını istiyoruz, hem de milletvekili seçimlerinde en yüksek oyu hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için, yeni ilçe başkanımız Rasim Özdemir kardeşimin ve ilçe yönetim kurulu arkadaşlarımın çok büyük katkısı olacaktır. Dörtdivan ilçemize hayırlı olmasını dileklerim ile bütün Dörtdivanlı hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Haberle İlgili Diğer Fotoğraflar

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir