Kadroda yeni isimler belli oldu

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Muhammed Emin Demirkol, yeni kadrosunu belirledi. Yeni yönetimde bazı isimlerin sözleşmesi uzatılmazken, bazı isimlerin görev yeri aynı kaldı.

Kadroda yeni isimler belli oldu
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Bolu İl Sağlık Müdürü Mehmet Emin Demirkol'un oluşturduğu yeni kadroda sözleşmesi biten İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Coşgun ile sözleşme uzatılmadı. İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimliği Uzm. Dr. Coşgun’un yerine Uzm. Dr. Rıdvan Erdin getirildi. İzzet Baysal Ağız ve Dış Hastanesi Başhekimi Dt. Cansu Koç’un sözleşmesi uzatılarak, görevine aynı yerde devam etmesi kararlaştırıldı . Gerede Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İrfan İlter ile sözleşme yenilenmezken, İlter’in yerine Uzman Dr. Gizem Bakır Kahveci getirildi. Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr.Ünal Barutçu ile sözleşme uzatılmazken, Ünal’ın yerine geçen dönem Başkan yardımcılığı görevini yapan Dr. Buşra Deligöz ile sözleşme imzalandı. 

Geçen dönem Sağlık Hizmetleri Başkanlığı görevini yürüten Diş Tabibi Taner Laçin yeni dönemde kadroda yer almazken, Laçin’in yerine geçen dönem Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığını yürüten Uzman Dr. Mehmet Balcı getirildi. Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı'na Dr. Mehmet Balcı yerine Dr. Halil İlker Yeniçelik getirildi.  Destek Hizmetleri Başkanı Salih Ayhan'ın ise aynı görevine devam etmesine karar verildi. İzzet Baysal Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hülya Ensari ile yeni sözleşme imzalandı. 

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.Öğr. Üyesi Hamdi Afşin görevinden ayrıldığı için, Afşin'in yerine Başhekim vekili olarak Uzman Dr. Zeynep Ateş görev yapıyor. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Muhammed Nur Öğün’ün ise sözleşmesi 2024 yılana kadar devam edecek. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir