“Bu bir veda değil yeni başlangıçlara merhabadır”

MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın müsaadesiyle görevinden ayrıldı.

“Bu bir veda değil yeni başlangıçlara merhabadır”
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
Reklam

MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın müsaadesiyle görevinden ayrıldı. Belediyesi Meclis Üyesi Aday Adaylığı için görevinden istifa eden MHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Aydın’ın yerine MHP Merkez İlçe Başkanı olarak Selami Taşdöven atandı. Aydın, göreve geldiği günden bu yana desteklerini esirgemeyen MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem ve tüm teşkilatlara da teşekkür etti. 

Hakan Aydın, "04.01.2023 tarihinde Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyfendinin tensipleriyle atandığım, sonrasında delegelerimizin teveccühleriyle seçildiğim MHP Bolu Merkez İlçe başkanlığı görevinden yine Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Edip Semih Yalçın Beyfendinin müsadeleriyle ayrılmış bulunuyorum. 
Göreve geldiğimiz günden bu yana şahsım ve yönetimimize desteklerini esirgemeyen MHP Bolu Belediye Başkan adayımız İlhan Durak’a, MHP Bolu Milletvekilimiz İsmail Akgül’e, Bolu Ülkü Ocakları Başkanımız Cihan Özkalem ve yönetimine, kutsaliyetlerimize ihanet etmeden davamıza emek vermeye devam ederek bizlerden bilgi ve tecrübelerini esirgemeyen eski il, ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, mevcut ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerine, ilçe ocak başkanlarımıza ve yönetim kurullarına, aileme, eş, dost ve akrabalarıma teşekkür ederim.
Bu bir veda değil, yeni başlangıçlara merhabadır. 1 yıl önce göreve gelirken tüm teşkilatlarımızda olan birlik, beraberlik ve azim aynı şekilde devam etmektedir. Tüm gücümüzle ‘Lider ülke Türkiye’, ‘Lider Şehir Bolu’ diyerek var gücümüzle saha da çalışmaya devam ediyoruz. Milletvekili seçimlerinde surda açtığımız gediği, mahalli idareler seçimlerinde başta Bolu Belediye Başkanlığı olmak üzere ilçe, belde belediyelerimiz ve il genel meclisimizde göstereceğimiz seçim zaferleriyle devam ettirmek istiyoruz. Bu uğurda maddi-manevi, bedenen ve ruhen hem adaylarımızın hem de teşkilatımızın emrindeyiz.  MHP Bolu Merkez İlçe Yönetim Kurulumuzun oy birliği ve Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Edip Semih Yalçın Beyfendinin müsadeleriyle MHP Merkez İlçe Başkanlığı görevine seçilen dava büyüğüm, yol arkadaşım Selami Taşdöven’e yeni görevinde başarılar dilerim. 
Her daim Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin ve MHP Bolu İl Başkanımız Ayhan Çelikkol, Merkez İlçe Başkanımız Selami Taşdöven’in yani teşkilatımın emrinde olduğumu kamuoyuna saygılarımla arz ederim." dedi. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir