Bolu TSO Şekerbank T.A.Ş Bolu Şubesi arasında protokol imzalandı

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank T.A.Ş. Bolu Şubesi arasında Bolu (TSO) Üyelerine yönelik Ticari Kredi protokolü imzalandı.

Bolu TSO Şekerbank T.A.Ş Bolu Şubesi arasında protokol imzalandı
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
Reklam

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Bolu (TSO) gerçekleştirilen imza törenine Bolu (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, Şekerbank T.A.Ş. Marmara Bölge Müdürü İlsu Karahan, Şekerbank T.A.Ş Bolu Şubesi Müdürü Hilmi Tokmar ve Portföy Yöneticisi Yavuz Aktaş katıldı. 

Bolu (TSO) Üyelerine yönelik Şekerbank T.A.Ş Bolu Şubesi ile imzalanan protokol hakkında açıklamalarda bulunan Bolu (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar; “ Odamız üyelerinin günümüzde en önemli sorunlarında birisi finansmana erişim sorunudur. Üyelerimizin uygun finansman imkanlarına ulaşmalarını sağlamak, finansal ihtiyaçlarını karşılamak ve büyümelerini desteklemek amacıyla Oda olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Şekerbank T.A.Ş Bolu Şubesi ile Ticari kredi protokolü imzaladık. İmzalanan protokolün, Bolu İş Dünyamıza ve Şekerbank T.A.Ş.’ye hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.”

Protokol kapsamında Banka tarafından kredisi uygun görülen Bolu (TSO) Üyesi firmalar Banka tarafından belirlenen şartlar ve tahsis edilmiş limitler dâhilinde kullandırılacak taksitli kredilerde, 36 aya varan vadelerde, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ana para ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli esnek ödeme planı imkânı sunulabilecektir. Bolu (TSO) üyelerinin Banka’dan kredi kullanmaları durumunda 3 ay süre ile internet ve mobil bankacılık kanallarından yapacağı EFT/Havale ve Bankadan alacağı çek defteri için bir defaya mahsus olmak üzere masraf alınmayacaktır. Bolu (TSO) üyelerinin enerji verimliliği, yenilenebilir enerji ve atik yönetimine yönelik yapacağı harcamalar, Banka tarafından yapılacak değerlendirmenin uygun bulunması halinde, EKOkredi kapsamında finanse edilebilecektir. Enerji verimliliğine yönelik yapacağı harcamalarda 6 aya kadar ödemesiz toplam 36 aya kadar vade, Yenilenebilir enerji ve atık yönetimine ilişkin harcamalarda ise, 6 aya kadar õdemesiz olmak üzere toplam 36 aya kadar vade ile kredi kullandırılabilecektir.

Protokolle ilgili detaylı bilgi için 0505 403 01 27 nolu telefon numarasını arayarak Şekerbank T.A.Ş. Bolu Şubesi Portföy yöneticisi Yavuz Aktaş’tan bilgi alabilirsiniz. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir