Reklam

Bolu TSO ile Söke Ticaret Odası arasında “Kardeş Oda” protokolü imzalandı

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Söke Ticaret Odası arasında karşılıklı işbirliğini geliştirmek, bilgi, deneyim ve iyi uygulamaların paylaşımıyla hizmet kalitesini geliştirmek, müşterek çalışma ve projeler oluşturmak gibi amaçlarla düzenlenen “Kardeş Oda” protokolü, Söke Ticaret Odası’nda düzenlenen törenle imzalandı.

Bolu TSO ile Söke Ticaret Odası arasında “Kardeş Oda” protokolü imzalandı
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
Reklam

Törene, Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, Meclis Başkanı Aydoğan Tekin, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar, Meclis Başkanı Veysel Kara, Söke Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. 

İmza töreninden önce bir konuşma yapan Bolu TSO Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar; “Öncelikle böyle güzel bir yerde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Başta Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar ve Meclis Başkanı Veysel Kara olmak üzere Söke Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerine çok teşekkür ederim. İmzalamış olduğumuz bu protokol ile odalarımızda yürüttüğümüz faaliyetler, vermiş olduğumuz hizmetler ve uygulanacak projelerde deneyimlerimizi paylaşarak kalite ve verimliliği artırmayı hedefliyoruz. Odalar arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standardının artmasını sağlamak önceliklerimiz arasındadır. İmzalanan protokolün her 2 oda adına hayırlı olmasını temenni ediyor, iş dünyamıza ve camiamıza hayırlı olsun diyoruz” dedi. 

Alemdar’ın ardından konuşmasını yapan Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar ise; “ Bolu Ticaret ve Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar’ı ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin’i, Odamızda konuk etmekten dolayı mutluluk duyduk. Kardeş Oda Protokolü ile 2 oda arasında köprü kurmuş olacağız. ‘Gücümüz gücünüz, gücünüz gücümüz” felsefesiyle Söke TO ve Bolu TSO arasında iletişimi güçlendirmeyi, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını, sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket ederek bölgemizde sanayi ve ticareti daha da geliştirmeyi hedefliyoruz. 'Kardeş Oda' olarak her türlü yardımı, imkânı, tecrübeyi ve bilgi birikimini karşılıklı paylaşmaya hazırız. Kardeş Odamıza tekrar hoş geldiniz diyor, protokolümüzün Söke’ye ve üyelerimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ederiz” ifadelerine yer verdi. 

Konuşmaların ardından Bolu TSO ve Söke Ticaret Odası arasında Kardeş Oda protokolü imzalandı. Söke Ticaret Odası’na, günün anısına Gölcük görselli hediye takdim edilirken, Söke Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Sakalar ve Meclis Başkanı Veysel Kara tarafından ise, Söke ile ilgili kültürel motifli hediyeler,  Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar’a ve Meclis Başkanı Aydoğan Tekin'e takdim edildi. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir