Başkan Alemdar ilimizdeki başarılı firmaları kutladı

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2022 yılı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırmasında yer alma başarısı gösteren firmalara, ülkemiz ve İlimiz ekonomisine, ihracatına ve istihdamına sağladıkları katkılardan dolayı kutladı.

Başkan Alemdar ilimizdeki başarılı firmaları kutladı
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit

Başkan Alemdar, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan 2022 yılı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırmasına İlimizde faaliyet gösteren Bolu Ticaret ve Sanayi Odası'na kayıtlı 4 firmanın yer aldığını açıkladı. Alemdar, söz konusu firmalardan 2 tanesinin Bolu merkezli, diğer 2 firmanın ise ilimizde şube olarak üretim tesislerinin bulunduğunu söyledi. 

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Başkan Alemdar; “ İstanbul Sanayi Odası’nın her yıl açıklamakta olduğu Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Araştırmasının 2022 yılı sonuçlarına göre İlimizde faaliyet gösteren Odamıza kayıtlı 4 firma listeye girme başarısı göstermiştir. İlimiz merkezli Gentaş Dekoratif Yüzeyler A.Ş. 374. sırada, Bolca Hindi Üretim A.Ş. ise 406. sırasında yer alırken, İlimizde üretim faaliyetine devam eden Schott Orim Cam A.Ş. ise 206. sırada ve Alpplas Endüstriyel Yatırımlar A.Ş. 329. sırada yer aldı. Ülkemiz ve ilimiz ekonomisine, ihracatına ve istihdamına sağladıkları katkılarla, Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasına girme başarısı gösteren Odamız üyesi firmalarımızı kutluyor, Bolu iş dünyasının çatı kuruluşu Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak, firmalarımızın her zaman yanında yer aldığımızı ve büyüme yolculuklarında kendilerini hep destekleyeceğimizi ifade ediyorum” dedi. 

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.
Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir