AK Parti Adayı Demirkol’dan “Projeler Konuşulsun” Vurgusu

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol, düzenlenen basın toplantısında il genel meclisi ve belediye meclisi üye adaylarını tanıttı. Demirkol, “Sevgi, saygı, hoşgörü ve proje odaklı bir şekilde yol haritamızı yürümeye devam edeceğiz.” dedi.

AK Parti Adayı Demirkol’dan “Projeler Konuşulsun” Vurgusu
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
Reklam

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol  ve AK Parti Bolu İl Teşkilatı basın mensuplarıyla Gazelle Resort & Spa Otel’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Programda, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, il yönetimi, belediye meclisi ve il genel meclisi üyesi adaylar da yer aldı.


“5 Yıllık proje ve yatırım dönemi başlasın istiyoruz”
İl genel meclisi ve belediye meclisi üye adaylarını tanıtmadan önce bir konuşma yapan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol seçim sürecinde olan tüm adaylara başarılar diledi ve, “31 mart 2024 yerel seçimlerimizde Bolu Belediye başkan adayı olarak belediye meclis üyesi adaylarımızla ve il genel meclisi üyesi adaylarımızla birlikte kahvaltıda buluşmuş olduk. Katılımlarınız sebebiyle çok teşekkür ediyoruz. AK Parti ailesi olarak 31 Mart 2024 seçimleri bizim için de, tüm ilimiz için de, sizler için de büyük önem arz ediyor. Biz Bolu tarihinin en önemli yerel seçimi olarak adlandırdığımız önümüzdeki 31 Mart yerel seçimlerini hem ilimiz, hem şehirlerimiz hem de memleketimiz için hayırlar getirsin, temennilerini iletiyoruz. Bu seçimlerde seçim sürecinde tüm siyasi partilerin adaylarına başarılar diliyoruz. Hoşgörüyle, sevgi ve saygı çerçevesinde Bolumuzun bu 5 yıl içerisinde kıymetini daha iyi anladığı huzur ve sükunet ortamının seçim arifesinde de gelişerek büyümesini ve kavga huzursuzluk ortamından bir an önce çıkıp projelerin konuşulduğu bir seçim süreci geçirilmesi tek temennimiz. Milletimizin kararının tecelli etmesi sonrasında da 5 yıllık proje ve yatırım dönemi başlasın istiyoruz. Adalet ve Kalkınma Partisi olarak da şu anki süreçte stratejimizde seçimden sonraki belediye başkanlığını inşallah kazandığımızda yol haritamızda sevgi, saygı, hoşgörü ve proje odaklı bir şekilde yürümeye devam edecektir.” ifadelerini kullandı. 


Kahvaltının ardından Başkan Adayı Demirkol, kontenjan adaylarını ve belediye meclis üyesi adaylarını basın mensuplarına tanıttı. Adayları tek tek anlatan Demirkol, adayların kısa özgeçmişlerini okuyarak basın mensuplarına bilgi verdi. 
AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol tarafından tanıtılan aday listeleri şu şekilde oldu;


İl Genel Meclisi Üye Adayları:
Asıl üye adayları; Ekrem Çetinkaya, Zerrin Yavuz Açıkalın, Samet Kocadağ, İsmail Eker, Metin Eymür, Ümit Tomurcukgül 
Yedek üye adayları: Erdem Yılmaz, Haluk Yerlikaya, Özlem Kabadayı, Fatma Yılmaz, Erkan Özak, Mehmet Ali Çamlıbel 


Belediye Meclisi Üye Adayları:
Kontenjan adayları: Reşat Özcan, Cemil Akay İsa Özcan 
Belediye meclis üye adayları:  Nadi Okur, Erol Özak, Oğuzhan Özçelik, Fatih Kutlu, Selami Konyalıoğlu, Ayşe Bozacı, Alaattin Karakaş, Hasip Eskioğlu, İlhami Akça, İlker Erdoğan, Aygül Uzun, Cihan Karagöz, Ayhan Eren, Eray Özalp, Dinçer Nayir, Hayrettin Pulatlı, Büşra Kalaycıoğlu, Selim Yıldız, Kemal Özdemir, Ayşe Atılgan, Murat Karaağaç, Emircan Çatana, Aydan Çıracı, Tuncay Çelik, Saliha Gülen, Ali Topaç, Veysel Çelebi, Hilal Baki

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir