8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paneli Bolu TSO'da gerçekleştirildi

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen Psikolojik Danışman Hilal Ilgın, Bolu Barosu Başkanı Avukat Bengü Akşemsettinoğlu Yılmaz, Girişimci Melike Kaya ve İş İnsanı Sor Bi Pişman Mıyım kitabı yazarı Zuhal Mansfield’ın konuşmacı olarak katıldığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paneli gerçekleştirildi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Paneli Bolu TSO'da gerçekleştirildi
A- A+ Paylaş
Paylaş
  • Linkedin
  • Pinterest
  • Whatsapp
  • Telegram
  • Reddit
Reklam

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Yüce gerçekleştirdi. Başkan Yüce konuşmasında, Kadınlar olmaksızın bir toplumun medeni, çağdaş, demokratik ve ekonomik anlamda kalkınmış bir toplum olduğundan söz etmenin mümkün olmayacağını ifade ederek, Kurul olarak hem istihdam hem de girişimcilik açısından kadınlarımızın iş dünyasına katılma sayısını daha da arttırmak ve evinde üretim yapan kadınların da iş dünyasına katılmaları ve ekonomik anlamda güçlenmeleri sağlamak için durmadan çalıştıklarını anlattı. 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar ise yaptığı konuşmada, Ülke olarak zenginleşmenin, sosyo-ekonomik anlamda topyekün kalkınmanın ve refaha ulaşmanın yolu, kadınlarımızın bilgi, beceri ve vizyonlarıyla toplumda her alanda yükselmelerine bağlı olduğunu söyleyerek, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği başta olmak üzere Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Kadın Girişimciler Kurulumuz aracılığıyla kadınların girişimciliğinin geliştirilmesine, girişimci düşüncenin giderek daha fazla yaygınlaştırılmasına, iş dünyasında yer almalarına, onların bilgi, beceri ve potansiyellerini kazanıma dönüştürebilmek ve kişisel gelişimlerine destek vererek kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olmak için çaba harcamaya devam ettiklerini ifade etti. 

Programa katılan Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka da panel hakkındaki düşüncelerini belirten bir konuşma yaptı.

Konuşmalar sonrasında TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Doç. Dr. Oya Eru’nun moderatörlüğünde Bolu Barosu Başkanı Avukat Bengü Akşemsettinoğlu Yılmaz, Girişimci Melike Kaya ve İş İnsanı Sor Bi Pişman Mıyım kitabı yazarı Zuhal Mansfield, sunumlarını gerçekleştirdiler. Program hediye takdimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

Yorum yazın

Yorum yazmalısınız
İsim yazmalısınız
Doğru bir email yazmalısınız
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmayacaktır.

Manşet Haberler

Çok okunanlar
Reklam
sanalbasin.com üyesidir