Gündem

Bolu bu kira rakamını gördü

17 Haziran 2022 . 19:35

Bolu’da kiralık ev fiyatları dudak uçuklatan rakamlara ulaştı. Bolu merkezde eşyalı olarak kiralanan 3+1 evlerin kiralık fiyatları 6 Bin TL rakamlara ulaştı.

Bolu bu kira rakamını gördü

  HABER: ZEKERİYA ERCİVAN

  Olmaz denilen oldu. Bolu’da kiralık ev fiyatları tavan yapmaya devam ediyor. İnşaat imalat fiyatlarının petrol ve döviz kuruna bağlı artışı ile devam eden konut fiyat artışı kiralık ev fiyatlarına da yansıdı. Ultra lüks hiçbir özelliği olmayan 3+1 eşyalı normal bir daire için Bolu’da 6 Binli rakamlar isteniyor.

  BU GİDİŞATA KİM DUR DİYECEK?

  Gün geçtikçe artan ve kontrolden çıkan kira fiyatları ile ilgili nasıl bir yol izleneceği ne şekilde denetleneceği ve kira fiyatlarını kendi kafasına göre belirleyen ev sahipleri için nasıl bir tedbir alınacağı merak ediliyor. Bu konuda ilgili kurumların gerekli adımları atıp atmayacağı merak konusu oldu.

  • ev sahibi17 Haziran 2022 . 16:01

   rabbim bu firsatci ev sahiplerinin evlerini elleerinden alsin
  • sozde muslumaniz17 Haziran 2022 . 16:32

   Allah korusun bir deprem bir dogal afet olsa bu kansizlar evleri kac liradan kiraya verir allah bilir. ey insanoglu malda yalan mulkte yalan al biraz da sen oyalan
  • Selim18 Haziran 2022 . 00:21

   Ülkemiz islam ülkesi ama bu ülkede yasayanlar ne müslüman ne de yahu di. Onlarin taptigi teksey var o da para. Allah sizleri bildigi gibi yapsin

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.