Gündem

Uçurtmalar Gökyüzünü Şenlendirdi

17 Haziran 2022 . 11:21

Bolu Çevre, şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Abant Gölü Milli Parkı'nda etkinlik gerçekleştirildi. Yaklaşık 700 öğrenci ve huzurevi sakinlerinin katılım gösterdiği etkinlikte ekipler tarafından çocuklara ve ailelerine verilen uçurtmalar gökyüzünde yerini aldı. Etkinlikte doyasıya eğlenen katılımcılara ikramda bulunuldu. 

Uçurtmalar Gökyüzünü Şenlendirdi

  Bolu Çevre, şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Abant Gölü Milli Parkı'nda etkinlik gerçekleştirildi.

  Yaklaşık 700 öğrenci ve huzurevi sakinlerinin katılım gösterdiği etkinlikte ekipler tarafından çocuklara ve ailelerine verilen uçurtmalar gökyüzünde yerini aldı. Etkinlikte doyasıya eğlenen katılımcılara ikramda bulunuldu. 

  Sıfır atık temalı etkinlik düzenlediklerini dile getiren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Oğuzhan Kurt,

  ''Sayın Cumhurbaşkanımızın kıymetli eşi Sayın Emine Erdoğan'ın himayelerinde tüm ülkemizde sıfır atık uygulamasına geçildi. Geleceğin teminatı olan çocuklarımıza hem çevre bilincini aşılamak hem de onların keyifli vakit geçirebileceği ortam hazırlamak adına Çevre Haftası kapsamında uçurtma festivali düzenledik" açıklamalarında bulundu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.