Gündem

TANJU ÖZCAN PARTİ Mİ DEĞİŞTİRİYOR?

16 Mayıs 2022 . 15:12

Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı partisine almak istediği iddiasında bulundu.

TANJU ÖZCAN PARTİ Mİ DEĞİŞTİRİYOR?

  Korkusuz Gazetesi yazarı ve Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, Korkusuz Gazetesi'ndeki yazısında, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı partisine almak istediği iddiasında bulundu. 

  Yeni kadroları bünyesine katma çalışmaları yürüten Zafer Partisi, son dönemde mülteciler ile ilgili söylemleri ve kararlarıyla konuşulan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ı da kadroya almayı hedefliyor.

  İstedikleri ilk siyasetçi ise CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan

  Yarkadaş, Korkusuz Gazetesi'ndeki köşe yazısında:

  "Zafer Partisi, göçmen ve sığınmacılar üzerinden yaptığı çıkışı, ‘ekonomi alanında sunacağı parti programıyla güçlendirmeyi düşünüyor. Partilerine yönelik dile getirilen “Göçmen karşıtlığı dışında bir politikaları yok” söylemini boşa çıkarmak isteyen kurmaylar, kendi deyimleriyle ‘esaslı bir program’ üzerinde çalışıyor. Genel Başkan Ümit Özdağ’ın önümüzdeki günlerde bu programı açıklayacağı ve farklı kesimlere ulaşmaya çalışacağı belirtiliyor. Zafer Partisi bu arada yeni kadroları bünyesine katma çalışması yürütüyor. Öncelikli olarak istedikleri ilk siyasetçi ise CHP’li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan… Özcan’ın söylemleri ile tam uyum içinde olduklarını söyleyen Zafer Partililer, CHP’li Özcan’ın da kendilerine sıcak yaklaştığını ve partilerinin saflarına katılmasını beklediklerini söylüyorlar. Bu tür söylemler dile getiriliyorsa, belli ki bazı temaslar da olmuştur… Bu temasların nereye evrileceğini hep birlikte göreceğiz…" ifadelerinde bulundu.
   

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.