Gündem

Ak Parti hız kesmiyor

16 Kasım 2021 . 09:30

Ak Parti İl Teşkilatı çalışmalarına Bolu’nun farklı köylerini ziyaret ederek devam ediyor. Ziyaretler sırasında vatandaşlarla istişare eden AK Parti heyeti, isteklerin karşılanması noktasında fikir alışverişinde bulundu.

Ak Parti hız kesmiyor

  AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner ve AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Zerrin Yavuz Açıkalın, Bolu’nun; Müstakimler, Tokmaklar, Değirmenbeli, Merkeşler, Semerciler, Taşçılar, Küplüce köylerini ziyaret etti. 7 köyü ziyaret eden Ak Parti isteklerin karşılanması noktasında fikir alışverişinde bulundu.  

  Ak Parti Milletvekili Arzu Aydın sosyal medya hesabından o anları: “Her Şey Bolu İçin” notuyla paylaşırken, “Bolu’muzun dört bir yanında muhtarlarımızla ve hemşerilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz” ifadeleri ile anlattı.  

  İl Başkanı Güner ise köy ziyaretlerini, “Milletvekilimiz Arzu Aydın, Merkez İlçe Başkanımız Kazım Konak ve AK Parti Teşkilatımız ile birlikte Semerciler, Taşçılar ve Küplüce köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla bir araya geldik. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ederim” diyerek kamuoyuna duyurdu. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.