Gündem

Türk Eğitim Sen Bolu Şube Yönetimi yenilendi

16 Kasım 2021 . 08:50

Türk Eğitim Sen Bolu Şube Yönetimi hafta sonu gerçekleştirilen kongre ile yenilendi. Erhan Bayram başkanlığında oluşturulan yeni yönetimde 4 yeni isim yer aldı.

Türk Eğitim Sen Bolu Şube Yönetimi yenilendi

  Türk Eğitim Sen Bolu Şubesi hafta sonu gerçekleştirdiği kongreyle yeni yönetimini belirledi. Üyelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen kongrede Erhan Bayram güven tazeledi. Kongre sonrası yeni yönetimde 4 yeni isim yer alırken, Erhan Bayram başkanlığında oluşturulan yeni yönetimde Olcay Fidan, Mehmet Tuncay, Bayram Erden, Dr. Alperen Yandı, Mustafa Kuş ve Barış Karataş'tan oluştu. Kongrede konuşma yapan Erhan Bayram şu ifadeleri kullandı:  

  “Bizim birlikteliğimiz yağmur altında tesadüfen bir gölgeliğe sığınmış insanların birlikteliği değildir. Bizim birlikteliğimiz belediye ekmek kuyruğunda bekleyenlerin birlikteliği de değildir. Tahmin edilebileceği gibi yağmurdan kaçanların birlikteliği yağmur dindiğinde kendiliğinden sona ereceği gibi belediye ekmek kuyruğunda birikenlerin birliktelikleri büfedeki ekmek sayısı azaldığında kendi içlerinde bir rekabete dönecektir.Oysa Türk Eğitim Sen'lilerin birlikteliği sığ çıkar birlikteliğinden öte gönül birlikteliğidir, ideal birlikteliğidir, erdemlilerin birlikteliğidir” 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.