Gündem

Gündeme gelmek için yapmayacağın şov, atmayacağın takla yok

14 Kasım 2021 . 13:44

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın ulusal gündeme göz kırpan sansasyonel nikah fiyatları açıklamasına AK Parti İl Başkanı Suat Güner tepki gösterdi. Güner “Gündeme gelmek için yapmayacağın şov, atmayacağın takla yok” dedi.

Gündeme gelmek için yapmayacağın şov, atmayacağın takla yok

  Bolu’da yaşayan sığınmacı vatandaşların su fiyatlarına ve katı atık kullanım bedellerine “10 kat zam yapacağım” açıklamasının ardından ulusal gündeme gelen ve bu durumu alışkanlık haline getirmeye çalışan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yine ulusal medyaya göz kırpan bir açıklama yaptı. Özcan yabancı uyruklu vatandaşların nikah fiyatlarını 100 Bin TL’ye çıkartacaklarını açıkladı. Bolu’nun öncelikli sorunları yerine sıklıkla ulusal ve uluslarası ölçekte konu başlıklarını tartışmaya açarak gündeme gelmeye çalışan Özcan’a AK Parti İl Başkanı Suat Güner sert ifadelerle cevap verdi.

  YİNE NEREYİ SATACAKSIN YA DA HANGİ İŞİN ÜSTÜNÜ ÖRTECEKSİN ONU SÖYLE

  Suat Güner sosyal medya hesabında yayımladığı mesajında Özcan’ın son açıklamalarına ilişkin “Gündeme gelmek için yapmayacağın şov, atmayacağın takla yok. Sen bırak bu işleri de ‘cambaza bak cambaza’ edebiyatla yine nereyi satacaksın ya da hangi işin üstünü örteceksin onu söyle!” ifadelerini kullanarak cevap verdi. Özcan daha öncede bir kadının bebek sahibi olmak için gördüğü tüp bebek tedavi konusuyla alay etmiş günlerce ulusal basında Özcan’ın bu konuda söylediği sözler konuşulmuştu.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.