Gündem

Bilinmeyen fotoğraflarıyla Atatürk sergilendi

14 Kasım 2021 . 12:13

10 Kasım Atatürk Anma Günü dolayısıyla Bolu kent konseyi tarafından düzenlenen "Atatürk Yaşamınsan Esintiler" etkinliği kapsamında Resim sergisi düzenlendi. Sergi Bolu halkı tarfından yoğun ilgi gördü.

  10-16 Kasım  Atatürk'ü anma haftasına özel  ilk olarak Necip Fazıl Kültür Merkezin'de gerçekleşen sergi halkın ilgisi üzerine kent meydanında açık havada da halka açıldı. Bolu halkı tarafından sergilenen fotoğraflara yoğun ilgi gösterildi. Vatandaşlar sergiyi hazırlayanlara teşekkür etti. 
  Bolu Kent Konseyi Üyesi Cem kösemeci sergi hakkında " Atamızın 83.yıldönümü ve özel bir sergiyle ölümsüzleştirmek istedik ve 83 ayrı az bilenen veya bilinmeyen fotoğraflarını seçtik. Çok güzel bir ilgi var burda çok güzel görüntüler var özellikle çocuklarla gençler kadınlarka olan fotoğraflarına önem verdik. Çünkü o halktan biri içimizden biri onu fikirleriyle yaşatmak hatırlatmak istedik." ifadelerini kullandı.
   
  Bolu kent konseyi yönetme kurulu üyesi Muharrem Demirel" Atatürk bizim kıymetlimiz biz kent konseyi üyesi olarak  Atatürk fotoğraf sergisi hazırlayalım diyerek çalışmalara başladık ve fotoğraf derledik. Bundan sonra ki niyetimiz de Hıghway'de 14 Burda Avm de haftanın iki üç günü  sergilemeyi düşünüyoruz." dedi

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.