Gündem

Boluspor Token satışa çıktı

11 Kasım 2021 . 12:24

Boluspor’un kripto parası olan Boluspor Token’in ön satış işlemi kulüp ve kripto borsası yöneticilerinin imzaladığı protokolün ardından başladı. Boluspor Token 3 ayrı seçenekte satışa sunuldu.

Boluspor Token satışa çıktı

  Helenex kripto para borsasında satışa çıkan Boluspor Fan Token üç ayrı seçenekte satın alınabilecek. Boluspor Fan Token 0.14 TL 6 ay kilitli. 0.25 TL kilitli. 4 ay kilitli, 0.50 TL esas satıştan itibaren serbestçe alım satım imkânı olan seçeneklerle ön satışa sunuldu. Boluspor Fan Tokenin Karpalas Otel’de düzenlenen lansman törenine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, Boluspor Başkanı Abdullah Abat, yönetim kurulu üyeleri, Dgpeex Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Kulakçı, Helenex Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Eldoğan ile kırmızı beyazlı takımın teknik ekibi ve futbolcular katıldı. 

  Kripto para borsasına girmenin milat olduğunu vurgulayan Boluspor Başkanı Abdullah Abant. ’’Bugün bir mihenk taşı oluşturduk. Öyle hissediyorum. Boluspor artık kendi ayakları üzerinde durması gereken bir kulüp. Bunun için bizler 1.5 yıldır var gücümüzle çalışıyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız çalışmaların ara verilmesinden dolayı yarım kalan projelerimiz var. Bunları yapamadık ama böyle güçlü bir firmayla yola çıkmak Boluspor için maddi anlamda büyük kazançları olacak bir döneme giriyor. Boluspor zaten bir markadır. Boluspor, Bolulularındır. Boluspor, Bolu’yu temsil eder dünya üzerindeki Boluluları temsil eder. Onun için herkese söylüyorum. Doğru yere yatırım yapmak isteyenler Boluspor token etrafında kenetlenelim. Elimizden geldiği kadar destek verelim. Hem biz kazanalım hem kulübümüz kazansın” ifadelerini kullandı. Boluspor Başkanı Abdullah Abat, Dgpeex Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Kulakçı ve Helenex Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Eldoğan’ın protokol imzalanmasının ardından lansman töreni sona erdi. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.