Gündem

Kursiyerler sertifikalarını aldı

13 Ekim 2021 . 13:26

Bolu Bağışçılar Vakfı, Zehra Taşman Eğitime ve Kadına Destek Programı kapsamında açılan kursları tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.

Kursiyerler sertifikalarını aldı

  Umutkent Mahalle Muhtarlığı'nda düzenlenen törene Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Nahit Abak, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, Umutkent Mahallesi Muhtarı Nuray Akmaz, BBV Genel Sekreteri Öznur Akkaya, BBV Danışma Kurulu Üyesi Burcu Şimşek ve kursiyerler katıldı. 

  Kursların devam Umutkent Mahalle Muhtarlığı'nda biraraya gelen kursiyerlere sertifikalarını, Bolu Bağışçılar Vakfı Başkanı Nahit Abak, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Gülden Özaydın verdi. BBV Başkanı Nahit Abak, Zehra Taşman Eğitime ve Kadına Destek Programı çerçevesinde düzenlenen kursların gelecek yıl da devam edeceğini belirtti. Abak, özellikle sepet örme kursuna çok talep olduğunu, kursta üretilen sepetlerin de hemen alıcı bulduğunu ifade ederek, gelecek süreçte mevcut sektörlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kursların düzenleneceğini söyledi. 

  Sertifikalarını alan kursiyerler, Bolu Bağışçılar Vakfı yöneticilerine teşekkür ederek, yeni dönemde de kurslara katılmak istediklerini söyledi.

  Zehra Taşman Eğitime ve Kadına Destek Programı kapsamında özellikle ev hanımlarına yönelik , aile içi iletişim, kişisel gelişim, anne çocuk eğitimi gibi alanlarda da ücretsiz kurslar açılacak. 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.