Gündem

Şu açılışlara artık gelin!

9 Ekim 2021 . 10:19

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Ekim ayı belediye meclis toplantısının ikinci oturumunda belediye tesis açılışlarına katılmayan AK Partili meclis üyelerine sitem etti. Özcan “Beni dinlemeye gelmeyin ama bari duaya amin demeye gelin” dedi.

Şu açılışlara artık gelin!

  Bolu Belediye Meclisi Ekim Ayı Toplantısı’nın ikinci oturumu hararetli tartışmalara sahne oldu. Bolu’da son günlerde belediye tarafından yapılan tesis açılışlarına katılmayan AK Partili meclis üyelerine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan sitem etti. Özcan Ak Partilileri açılış duasına katılmaya davet etti.

  BENİ DİNLEMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan AK Partililere açılış törenlerine katılım göstermeleri ile ilgili şu sözlerle davette bulundu “Açılışlara teşrif buyurmadığınız için orada anlatılanları duymadınız. Şu açılışlara artık gelin. Benim konuşmamı dinlemek zorunda değilsiniz ama hocamız dua ederken lütfen elinizi kaldırıp bir “Amin” deyin arkadaşlar. Hoca orada “İnşallah bu tesis Bolumuza hizmet eder” diyor. Buna “Amin” demek muhalefet meclis üyeleri açısından çok zor bir şey mi? Zor bir şey mi? O açışla katılmak duaya amin demek gelin duaya bir ortak olun.  

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.