Gündem

AK Parti 2023 hedefine çok sıkı hazırlanıyor

9 Ekim 2021 . 07:23

Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı AK Partilileri buluşturmaya devam ediyor. Parti yöneticilerinin eğitimine yönelik olarak yapılan ve 10 hafta sürecek parti eğitiminin ilk etabı başladı.

AK Parti 2023 hedefine çok sıkı hazırlanıyor

  AK Parti’de 2 gün önce başlayan Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı tüm hızıyla devam ediyor. Gerçekleşen eğitim programında AK Parti önceki dönem Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ile AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner, AK Parti Bolu Kadın Kolları Başkanı Hicran Çağalı ve AK Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak bir araya geldi. AK partililer eğitim panosunun önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

  HEDEF 2023 SEÇİMLERİ

  AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen program 10 hafta boyunca sürecek. 2023 seçimlerini hedefleyen eğitim programı 3 kademe il başkanları liderlik okulu maratonuyla start verdi.7 Ekim tarihinde başlayan eğitim çalışması 9 Ekim tarihinde son bulacak. 12 ana konu başlığıyla derslerin işleneceği eğitim her hafta sonu gerçekleşecek. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ar-Ge ve Eğitim Başkanı Mustafa Şen eğitim programı hakkında yaptığı bilgilendirme toplantısında “Bu sessiz devrimler çağı icraatlar üzerinden yeni bir dille yeniden teşkilatlarımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza aktarılacak. Onlar da tüm seçmenlerimize ve vatandaşlarımıza aktaracak. İletişim, siyasal iletişim, sosyal medya, dijital medya, ama bunun içerisinde maalesef medya dediğimizde, sosyal medya dediğimizde, bir dezenformasyonla karşı karşıyayız. Buna karşı neler yapılacağı, bunun nasıl püskürtüleceği konuşulacak, bir eğitim halinde bütün katılımcılara aktarılacak. Bu eğitimler sonucunda bütün hedef 2023 seçimleri.” dedi.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.