Gündem

Cihan Özkalem erotik shopa tepki gösterdi

25 Eylül 2021 . 08:35

Bolu’nun vatandaşların sıklıkla kullandığı İzzet Baysal Caddesine ruhsatız açılan ve Bolu Belediyesi tarafından mühürlenen Erotik Shop’a tepki gösterdi. Bu tarz ticaretlerin cadde üzerinde tabela asarak yapılmasının hoş bir durum olmadığını belirten Özkalem ‘’Bu ne aymazlık? Bolu böyle şeylere alışık değildir. Açılan bu işyerini şiddetle kınıyoruz” ifadelerini kullandı.

Cihan Özkalem erotik shopa tepki gösterdi

  Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Özkalem, şehrin en işlek caddelerinden olan İzzet Baysal Caddesinde tabela asılarak açılan erotik shopu kınayarak tepki gösterdi. Türk değerleri ve kültürlerine aykırı her türlü faaliyetlerin Ülkücü hareket olarak karşısında olduklarını belirten Özkalem, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:  

  ‘’Şehir merkezinin göbeğinde, On binlerce vatandaşımızın ulaşımı sağladığı, annelerimizin, kız kardeşlerimizin kullandığı, izzet baysal caddesi üzerinde tabelası alenen asılı halde olan adını bile telafuz etmek istemediğimiz iğrenç işyerinin açılması ne demek? Gözlerimizle görmesek inanmazdık. Birileri bizleri mi sınıyor? Bu ne aymazlık? Bolu böyle şeylere alışık değildir. Açılan bu işyerini şiddetle kınıyoruz.  

  Bu tarz ticaretlerin cadde üzerine tabela asılarak yapılması hoş bir durum değildir. Değerlerimize ve kültürümüze aykırı her türlü faaliyetin ülkücü hareket olarak karşısındayız. Sessiz sedasız asılan tabelaya verilen tepkileri yerinde ve doğru buluyoruz! Türk örf adet ve geleneklerini savunan her bir vatandaşımıza teşekkür ediyoruz.’’ 

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.