Gündem

Belediye ağlama duvarı değil!

15 Haziran 2021 . 14:21

AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili Uğur Akbay, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın şehrin altyapısı hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi. Akbay “Sayın Başkan sürekli oturmakla övündüğünüz makam icraat makamıdır. Geçmiş yıllardan kalan muhalefet anlayışınızı artık bir kenara bırakınız. Siz muhalefet makamı değilsiniz. İcraat makamısınız. Şikâyet etmeyin. İş yapın.” dedi.

Belediye ağlama duvarı değil!

  AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili Uğur Akbay, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın belediye meclis salonunda basın mensuplarına yaptığı açıklamada geçmiş döneme ilişkin yaptığı eleştirilere cevap verdi. Akbay yaptığı açıklamada Tanju Özcan'a  “Sayın Başkan şikayet etmeyin, iş yapın!” diye seslendi. 

   BOLU HALKI SİZDEN HİZMET BEKLİYOR

  Sayın Başkan Belediye’de görev yaptığınız süreden itibaren hasretle sizin artık bu memleket için elle tutulur bir icraat yapmanızı bekliyoruz ama ne yazık ki bu bekleyişimiz galiba beyhude bir bekleyiş. Makamda oturduğunuzdan günden bu yana kah geçmiş dönemi kah geçmiş dönem siyasilerini eleştirerek bu günlere kadar elinizi suya sabuna dokunmadan getirebildiniz ama artık bu yöntem tutmuyor Sayın Başkan. Bolu halkı sizden hizmet bekliyor. Amaçsız olarak sürdürmeye çalıştığınız boş polemikler artık gerekli karşılığı bulmuyor Sayın Başkan. Bolu halkı eleştiri değil sizden iş beklemektedir. 

  LAF YETİŞTİRMEK YERİNE VAKTİNİZİ İCRAATA HARCAYIN

  Sayın Başkan şovu bırakın! Bulunduğunuz makam ağlama duvarı değil. Bolu halkı sizi ağlamak için ya da birilerini şikâyet etmek için o makama seçmedi. Hiçbir bahane bulamayıp rakamlarla milleti aldatamazsınız! Etrafınıza laf yetiştirmek yerine vaktinizi icraata harcayın!

  Sayın Başkan alt yapı ile ilgili geçmiş dönemi eleştirmede fütursuzca davranıyor kendi kabahatlerini önceki döneme yüklemeyi marifet sayıyorsunuz.2,5 yıl oldu Sayın Başkan hala alt yapıdan habersizsiniz. Kanalı kapatma çalışmanızı bizde destekledik. Peki, bu projeye başlamadan önce nasıl bir planlama yaptınız? Burası yapılırsa nasıl bir sorunla karşılaşırız? Diye hiç düşünmediniz mi? Eksik varsa neden tamamlamadınız?

  EKİPLERİNİZ SİZİ UYARMADI MI?

  Kanalın üstü de altı da bu yapılan projeye zemin olarak uygun muydu? Son günlerde meydana gelen yağmurlardan dolayı taşmaların sebebi nedir? Neden kaynaklanmıştır? Yoksa yanınızdaki ekipleriniz sizi uyarmadı mı? Öncesinde yapılması gerekenleri söylemediler mi? Sulama kanalı ayrı bir proje, yüzeysel suların ve yağmur sularının projesi ayrı bir proje diye.

  Sayın Başkan zarar gören yerleri hiç gezdiniz mi? Vatandaşa hiç sordunuz mu? Daha önce böyle bir olay en son ne zaman meydana geldi diye. Daha öncede söyledim yanınızda bulunup şuan görevleri başında olmayan teknik arkadaşları ve elemanları harcamayın diye… Sayın Başkan artık şikâyet etmeyin. İş yapın!

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.