Gündem

Alaadin Yılmaz'a yargı yolu mu açılıyor?

15 Haziran 2021 . 09:57

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, geçmiş dönem Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

  HABER: ZEKERİYA ERCİVAN

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan belediye meclis salonunda gerçekleştirdiği basın toplantısında Bolu’nun altyapı sorunları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özcan son günlerde yaşanan taşkın ve alt yapı sorunlarının önceki dönem Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz dönemine ait olduğunu söyledi. Özcan dudak uçuklatan bir rakamın, bugünkü rakamlarla 800 Milyon TL’ye varan bir paranın Yılmaz döneminde boşa harcandığını iddia etti. Özcan toplantıda zehir zemberek açıklamalar yaparak Yılmaz hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

  O ZAMAN NE BU HAL?

  Başkan Özcan basın toplantısında şu açıklamaları yaptı: Yaylasından çıkıp Bolu halkından ve benden özür dilemesini bekliyorum. Harcadığı paraların dökümünü çıkartıyorum, bunu ben ayrıca soracağım. Sen demişsin ki 50 yıllık sorunu çözmüşüz demişsin. O zaman ne bu hal?

  CUMHURİYET SAVCILIĞI’NA HAVALE EDECEĞİM

  Yapılmış olan işlerin tespitini yapmak zor. Harcanan paralar toprağın altında. Toprağın altında olan boruya kamera sokmayı biz akıl etmişiz. Şuan oradaki boruların durumunu görüyoruz. Yaptığı bütün harcamaların tamamı hakkında bir şey yapamam. Zaman aşımına uğramış olanlar var onlara hukuken bir şey yapamam maalesef. Onları Allah’a havale ediyorum. Zaman aşımına uğramamış olanları ise Cumhuriyet Savcılığı’na havale edeceğim.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.