Gündem

Tanju Bey bir dediğimizi iki etmiyor

25 Mayıs 2021 . 15:21

Bolu Belediyesi tarafından ilçe belediyelerinin taleplerine göre karşılanan kaldırım taşı temin ve yapım çalışmalarında ilçeler arasında siyasi ayrım yapmadan bütün ilçe belediyelerine eşit mesafede durduğu görüldü. Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın ifadelerine göre AK Partili Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar Vali Ahmet Ümit’in yer aldığı bir toplantıda “Sayın Valim Allah razı olsun Tanju Bey hiç ayırım yapmadan bir dediğimizi iki etmiyor” dedi.

  HABER: ZEKERİYA ERCİVAN

  Bolu Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı ikinci oturumunda ilçe belediyelerinin talepleri doğrultusunda temin edilecek kaldırım taşı talebinin karşılanmasına yönelik işlenecek ihale yoluyla ilgili çeşitli işler komisyonundan gelen rapor değerlendirildi.

  AYRIM YAPMAYACAĞIZ

  Komisyondan gelen gündem maddesini değerlendiren Belediye Başkanı Tanju Özcan şu değerlendirmeleri yaptı:

  Taş üretim tesisini şirkete ayni sermaye olarak devrettik. Dolayısıyla bizim ilçelere satacağımız belki hibe edeceğimiz mamulleri dışarıdan almak zorundayız. Bir ihale yapmak zorundayız. Önceden taşla ilgili böyle bir hüküm yoktu. O konuda yetki isteniyor. Bu gündem maddesi belediyelerimizle protokol yapabilme yetkisidir. Şunun altını çiziyorum. Yeniçağa Belediye Başkanımız Yatırım Koordinasyon Kurulu Toplantısı’nda bütün bölge müdürlerinin önünde bütün belediye başkanlarının önünde aynen şu cümleyi kullandı: Sayın Valim Allah razı olsun Tanju Bey hiç ayırım yapmadan bir dediğimizi iki etmiyor dedi. İşte biz siyaseti bunun için yapıyoruz. Gök kubbede hoş bir seda bırakmak için. O yüzden Mengen Belediyesi’ne de aynı Gerede Belediyesi’ne de aynı Göynük Belediyesi’ne de aynı Seben’e de aynı şekilde vereceğiz. Ayırım yapmadan.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.