Gündem

Tanju Özcan ÇİFT KAŞAR siyasetçidir

25 Mayıs 2021 . 10:42

AK Parti İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıda Bolu Belediyesi tarafından değiştirilmeye çalışılan dijital su sayaçları konusu hakkında açıklamalar yapıldı. AK Parti Grup Başkan Vekili Burak Balaban mecliste Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın üslubundan rahatsız olduklarını söyledi. Balaban Özcan’ın kendisine de söylediği “Kaşar siyasetçi söylemini Özcan’a iade ettiğini böylelikle Başkan Özcan’ın çift kaşarlı siyasetçi olduğunu söyledi.

  HABER: ZEKERİYA ERCİVAN-MERT MİNİSKER

  AK Parti İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıda AK Parti Grup Başkan Vekili Burak Balaban meclis üslubu ve Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın söylem tarzı ile ilgili şu değerlendirmeleri yaptı:

  KENDİSİNİN HABERİ YOK

  Meclis gündemi biraz hareketli geçiyor. Kendisi icraatlardan ziyade polemiklerle gündeme gelmeyi sevdiği için. İki yılı doldurduk bakıldığında hakikaten elimizde şuan bir şey yok. Mevcut işlerin hâlihazırdaki işlerin bozulması var. Su saatleri konusu olsun diğer işler olsun. Tünelin hala DSİ’ye teslim edilmemesiyle ilgili bir durum var hakikaten üzüntü verici bir durum. Belediye toplantılarında geçen sene haziran ayında biteceği söylenmişti. Ocak ayında hep birlikte açılışına gittik. Dün mecliste özellikle sordum burayı DSİ’ye devrettiniz mi? Diye. DSİ ye devrinin yapılmadığını öğrendik. Kendisinde haberi yok DSİ’ye devredilip devredilmediğinden. Bu kadar yönetimden uzak bir anlayış var. Yönetim katında çok büyük problemler var hepsini biliyoruz farkındayız. Bu konuda bize bilgi geliyor. Meclisin seviyesi son iki yılda istediğimiz seviyede değil. Mümkün olabildiği kadar seviyeyi yüksek tutmaya çalışıyoruz. Kendisinin bir kaşar söylemi olmuştu. Ben aynı sözü kendisine iade ettim. Kendisi “Evet ben kabul ettim” dedi. Kendisi böylelikle çift kaşar oldu.                                              

  DÜN DÜNDÜR BU GÜN BU GÜNDÜRÜ KONUŞMAM

  Balaban “Dün dündür bu gün bu gündür” söylemleri hakkında Balaban açıklamasının devamında

  Aldığımız kararlarda bir hukuksuzluk varsa gider mahkemeye verirsiniz. İki senedir mahkemeye verdiğiniz bir durum var mı? Yok kanalizasyon kapağı dediniz o dediniz bu dediniz 3 maaş 5 maaş dediniz hiçbir konu olmadı. O gün öyle bu gün böyle sözünü de kendilerine iade ettim. Ben başkan adayı almayacağım deyipte olan bir adam değilim. Bunu kendisi yapmıştır. Binlerce milyonlarca izlenmiş aday olmayacağım açıklamalarının ardından başkan olan adamla bu dün dündür bu gün bu gündürü konuşmam. Ben geçmiş dönemde de grup kararlarına uydum bu günde uymaya devam ediyorum.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.