Gündem

Tanju Özcan'dan Arzu Aydın'a şok cevap "ARZU AYDIN'I CHP'YE BİZ KAYDETTİK"

31 Mayıs 2018 . 17:46

24 Haziran seçimleri yaklaşırken, siyaset de ısınmaya başladı. AK Parti Bolu Milletvekili 1. Sıra Adayı Arzu Aydın’ın Taşkesti’de yaptığı açıklamaya cevap veren CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Arzu Aydın’ı CHP’ye kendilerinin üye yaptığını. O dönem çok aktif ve iyi çalışan bir CHP üyesi olduğunu söyledi.

  Bolu Gazeteciler Cemiyeti ziyaretinde gazetecilerle bir araya gelen CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan Ak Parti’nin 1. Sıra Adayı Arzu Aydın hakkında şok açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin Arzu Aydın’ın Taşkesti Beldesi’nde kendisi hakkında söylediği ‘damadı bırakın evladınıza sahip çıkın’ sözlerini sorması üzerine, cevap veren Tanju Özcan,  Mudurnulular’ın damatlarını sevdiklerini belirterek, “Onlar için damat demek evlat demektir” dedi.

  “Kendisi aktif bir üyemizdi”

  Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Arzu Aydın’ın neden bu şekilde konuştuğunu anlamadığını belirterek; “Arzu Aydın Hanımefendi’nin niye bu sözleri söylediğini anlayabilmiş değilim. Aslında Arzu Aydın Hanımefendi bizim tanıdığımız, sevdiğimiz, hem de benim meslektaşım olan bir kişi. Geçmişte il başkanıyken partimize üye olarak kaydettiğimiz, üye olarak önemli çalışmalara imza atmış biri. Bizim partimize üyeydi, biz kaydettik. Kendisi aktif de bir üyeydi. Her çalışmaya katılırdı. Biz kendisinden memnunduk. Fakat niye bizi bırakıp gitti Ak Parti’ye hala bu sorunun cevabını bulabilmiş değiliz. Ancak kendisinin Atatürkçü, laik, aydın bir insan olduğunu biliyoruz. Ailesinin Cumhuriyet Halk Partisi’nin en köklü ailelerinden, temel ailelerinden biri olduğunu biliyoruz” dedi. 

  “3 milletvekili de Atatürkçü ve sosyal demokrat olacak”

  Amaçlarının 3 milletvekili çıkartmak olduğunu da ifade eden CHP Bolu Milletvekili Özcan, 3. sıra adaylarını milletvekili çıkartmak mümkün olmasa bile Bolu’yu mecliste temsil eden 3 vekilin de Atatürkçü ve sosyal demokrat yapıda insanlar olacağını söyledi.  Özcan “Bizim amacımız 3-0 yapmak, Cahit Bey’i de meclise taşıyabilmek. Ama olmadığı takdirde yine 3-0 olacak. Üç tane Atatürkçü, sosyal demokrat kafalı insan Bolu’yu mecliste temsil edecek. Bu da güzel” ifadelerini kullandı.

  • adam1 Haziran 2018 . 17:33

   çok temiz konuşmuş valla
  • Mudurnulu2 Haziran 2018 . 03:51

   Sayın vekilim arzu hanıma sorar mısınız göynük-mudurnu-bolu yolu hala bitmiyor acaba keçiören metrosuna mı özeniliyor.Mudurnu için şimdiye kadar ne yapılmış ta arzu hanım ak parti adayı olmuş bizim bilmediğimiz ne var acaba.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.